Erktech güvenlik sistemleri olarak bina aydınlatması, led aydınlatmaları, spot, led armatür, aplik, ofis aydınlatmaları olarak yapılmaktadır.

İnsanlar, tarih boyunca yaşadıkları mekanları düzenlemeye, yenilemeye ve geliştirmeye çalışarak yaşam alanlarını güzelleştirmişlerdir. Günümüzde bu değişimin en büyük sahası olarak aydınlatma sektörünü gösterebiliriz. Standart avizelerin dışına çıkılarak daha göz alıcı, şık, estetik aydınlatma ürünleri dekore edilmeye başlanmıştır. Dekoratif aydınlatma konusunda gerçekten iddaalıyız Aydınlatma da estetiğin yanında kaliteden de ödün vermemektedir. Dünya genelinde bir çok projeler gerçekleştirmenin verdiği gururla Otel , Restorant, Kafe, Ofis, Villa ve Yaşam alanlarınıza estetik dokunuşlar yapmak için siz değerli müşterilerimizi galerilerimize bekliyoruz, binlerce seçeneği bulunan profesyonel aydınlatma ürünleri ile spot, LED, lineer ofis aydınlatmaları, ayarlanabilir ve değiştirilebilir renk özellikli aydınlatma ürünleri, sese duyarlı aydınlatma ürünleri gibi birçok ürün gamıyla mekanlarınıza profesyonelliğin modern çizgisini sunmaktadır. müşterilerinin kullanımına en uygun dış mekan aydınlatma ürünleri verebilmek için müşterilerini önce kullanmak istedikleri ürün hakkında bilgilendirmektedir. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik IP sınıfıdır. IP (Ingress Protection) koruma sınıfı, Aydınlatma ürününün toz, kum, kir ve sıvılara karşı sahip olduğu koruma ölçüsünü belirler.

DEKORATİF LED AYDINLATMA’DA GÜVENİLİR VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER

LED ürünleri geleneksel aydınlatma ürünlerine göre sağladıkları 4-8 kat arasında değişen enerji tasarrufu ile kullanıcılara önemli ekonomik tasarruf sağlamaktadır. uygulama konusunda proje büyüklüğüne bağlı olarak yurtdışı çözüm ortakları ile birlikte de proje işbirliklerine girmektedir. Özel tasarım gerektiren uygulamalara kendi tasarım ve üretim imkanları ile hızlı çözümler sunmaktadır.

Aydınlatma konusunda başarılı kadromuzla çalışmak ister misiniz ? Led teknolojileri, avize, wallwasher, spot, aplik , gizli ışık çalışmalarında faydalanmak için irtibat numaramızı yada teklif formumuzu sitemiz üzerinden doldurarak randevu ve bilgi alabilirsiniz.