Erktech güvenlik sistemleri Kayseri altyapı ve data sistemlerinden önde gelen firmalar konumumdadır, kurumların/işletmelerin yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarını marka bağımsız çözümleri ile alanında Türkiye’nin en etkin mühendislik firmasıdır. Bu konudaki mühendislik ve teknik çözümleriyle danışman firma konumundadır.

Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar kullanılarak en uygun çözüm geliştirilir. Veri iletişimininin önemli unsurlarından biri de enerji altyapısıdır. Bunun için Data altyapısı projelendirilmesi sırasında Elektrik ve UPS altyapısının da tasarım ve projesi çıkarılır. Zayıf akımın bir kolu olan Data ve network dilerseniz ürünleriniz varsa sadece kablolama işi de yapabilmekteyiz.
Sistemin ihtiyaçları doğrultusunda ses-görüntü, data iletişimi için hız kriterleri belirlenir. Yapısal kablolama işlemleri; keşif, projelendirme, kuruluş, test ve sertifikalandırma işlemlerini kapsar.

Network ve data sistemlerinizi güçlendirmek ve kurmak için bize danışabilirsiniz, kullanılan araçlarımız: swich, poe swich, modemeler, fiber çözümleri, wireless çözümleri, modem, router, Access point, patch panel, server sunucuları gibi araçlarımız mevcuttur. Marka ve model konusunda geniş yelpazemizden faydalanmak için keşif formumuzu veya iletişim numaramızdan bizi arayarak ulaşabilirsiniz