Erktech güvenlik sistemleri olarak telefon santrali, sarf malzeme, bariyer ve x-ray cihazları, Güneş enerjisi panelleri gibi alanlarda da faaliyet göstermekteyiz.

Telefon Santral Sistemleri
Telefon santralı,  genel olarak birçok telefonun bir merkeze bağlı olarak aralarında iletişim sürekliliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olup gelen ve giden aramaları otomatik olarak yönlendiren telekomünikasyon sistemine verilen isimdir.
Telefonla iletişimin en önemli kısmını oluşturan santrallar, ilk üretildiklerinde manuel (elle) olarak çalışmaktaydı. Arama yapmak isteyen kişi önce operatöre bağlanıyor ve aramak istediği numarayı söylüyordu. Operatör de arayan kişi ile aranan kişi arasında bağlantıyı elle gerçekleştiriyordu. Bu ilk manuel santralların yerine, günümüzde hat yönlendirmesini kendi gerçekleştiren otomatik telefon santralları kullanılmaktadır.
Günümüzde telefon santralları, genellikle şirket içi iletişimin sağlanmasında kullanılmaktadır. Şirket bünyesinde santrala bağlı telefonlar aralarında dahili numaralarla (telefon kodları) ücretsiz iletişim sağlayabildikleri gibi dış hatlarla kolaylıkla görüşme yapabilmektedirler.
Telefon Santrallarının Çalışma Prensibi Nedir?
Günümüzde yaygın olarak kullanılan elektronik telefon santralların özellikleri (otomatik telefon santralı) yer tasarrufu sağlar, güç tüketimi en az seviyededir, üretilmesi ve kullanımı kolay olup ekonomik ve hizmet ettiği kullanıcı sayısı maksimum düzeydedir. 

Güneş enerjisis(Solar sistem): Güneş enerjisinin faydalarından ve diğer enerji türlerine göre avantajlarından bahsetmek gerekirse söylememiz gereken ilk şey hiç kuşkusuz bu enerji türünün hiçbir zaman bitmeyecek oluşudur. Şu an kullandığımız petrol, doğalgaz gibi enerji türleri yakın bir zamanda tükenecek ve bu yakıtlara göre tasarlanan ve altyapısı hazırlanan sistemler tamamen çökecek dersek yanlış olmaz. Fakat Güneş enerjisi dünya var oldukça bizimle birlikte olacaktır ve insanlığın sonuna kadar varlığını sürdürecektir. Bu nedenle yapılan hiçbir yatırım kısa süreli değil sonsuza kadar süreceği düşünülmelidir. Güneş enerjisi panellerinin son dönemlerde fiyatları da oldukça uygun ve karlı yatırımlar sağlamaktadır.

Bariyer Sistemleri
Bariyer özellikleri, bariyer tip ve çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilir. Genel özellikleri şöyledir: Uzun ömürlü motorun açılma ve kapanma süresi sadece 6 saniyedir.
Elektrik kesilmelerinde manuel kullanım imkanı. Tam kapanma özelliği.
Gece için uyarıcı ışık sistemi. Üst kısımda yer alan Ledler ile kolay görünme özelliği.
Bariyerlerimiz otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Güvenliğin her şeyden önemli olduğu bilinciyle emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmaktadır.

Ürün Grupları: Kollu Bariyerler, Katlanabilir Kollu Bariyerler, Hidrolik Mantar Bariyerler, Manuel Mantar Bariyerler, Teleskopik Mantar Bariyerler, Sabit Mantar Bariyerler, Standart Road Blockerlar, Hidrolik Road Blockerlar, Teleskopik Road Blockerlar, Mobil Road Blockerlar, Otomatik Yer Tuzakları, Manuel Yer Tuzakları, Sessiz Yer Tuzakları, Kilitli Direkler, Hız Kesiciler

Harddisk, sarf malzeme(BNC KONNEKTÖR, POWERJACK,ADAPTÖR, RJ45), rackkabin, metal dedektör,bariyer sistemleri, araç kişi takip, otopark çözümleri, turnike, ups, akü, güneş enerjisi(solar sistem), otel kapı kilit, x-ray cihazları, Ip telefon santralleri, telekomikasyon, araç sarj ustasyonu,barkod  ürünleri de mevcuttur. Bunlardan faydalanmak için formumuzu doldurarak yada bizi arayarak ücretsiz keşif desteğimizle faydalanabilir ve doğru bir fiyat alabilirsiniz.