Firmamız Kayseri elektrik taahhüt ve projelendirmede yapmaktadır. Anahtar teslim zayıf akım ve kuvvetli akımda projelendirip kullanıma sunmaktayız Elektrik taahhüt, elektrik enerjisinin kullanımını gerektiren işlemlerin tamamını oluşturur. Alçak ve orta gerilim işleri, zayıf akım sistemleri, elektrik tesisat kurulum işlemleri, servis hizmetleri, danışmanlık işlemleri, enerji çözümleri ve projelendirme hizmetlerinin tümü elektrik taahhüt hizmetleri kapsamında değerlendirilir. Keşif, projelendirme, imalat, test ve devreye alma hizmetlerimiz kapsamında sizlere taahhüt hizmetleri sunarız.

Orta ve Yüksek Gerilim Elektrik Sistemleri

Orta gerilim, yüksek ve çok yüksek gerilim şebekeleri ile alçak gerilim şebekelerini birbirine bağlamak için kullanılan şebekedir. Genel olarak büyük yapılar, sanayi bölgesi ve şehirlerin elektrik enerjisi taşıma işleminde kullanılır.

Yapılan içeriklerden bazıları:
• Orta gerilim trafo ve şalt merkezleri
• Enerji nakil hatları
• Organize sanayi bölgeleri planlama ve dağıtım hatları uygulamaları

Elektrik taahhüt firmaları ne iş yapar?

Elektrik tesisatı kurulumu, yeni bir evin inşaatında veya bir evin elektrik tesisatının yenilenmesinde verilen bir hizmet olmaktadır. Elektrik taahhüt firmaları tesisat kurulumunu sıkça yapmaktadır. Elektrik taahhüt firmaları, elektrik tesisatı kurulumu ve aydınlatma dışında daha birçok hizmete ev sahipliği yapar

Alçak Gerilim Dağıtım Şebekeleri

Alçak gerilim sistemlerinde ve tesisatlarında güvenlik, kontrol, anahtarlama gibi pek çok faaliyet için elektrikli, mekanik ve elektromekanik birçok ekipmanın montajı yapılmaktadır. Şebekelerde, sanayi ve endüstriyel tesislerde ise reaktif güç kontrol röleleri ve yardımcı ekipmanları, enerji sayaçları, enerji analizörleri, ölçüm cihazları, yük ayırıcılar, devre kesiciler, kontaktörler, motor koruma şalterleri, röleler, yol vericiler gibi alçak gerilim ürünleriyle üst seviyede güvenlik ve üretim kalitesi sağlamaktayız

AG/OG Panoları Tasarım ve Montajı

Elektrik akımını ihtiyaç olan alanlara yönlendirmek için kullanılan panolar, projenin kapsamına göre hesaplamalar oluşturularak tasarımları çizilmektedir. Pano yerleşim planları işletmenin yapısına göre belirlenmektedir.

Kablo Tavası ve Döşeme Sistemleri

Proje kapsamında elektrik kablolarının ulaştırılması için yer analizi yapılarak taşıyıcı sistemlerin yerleşimi tasarlanmaktadır. Kablo tavası ve döşeme altı sistemler teknik müdahalelerin kolay yapılacağı şekilde montajı planlanırken aynı zamanda karmaşıklığı yer vermeden işletmenin yapısına uygun olacak şekilde de yerleşim düşünülmelidir. Kablo tavaları, sadece saca şekil verilmesi ile oluşturulan taşıma sistemleri olarak kabul edilmemelidir. Yangın esnasında fonksiyon devamlılığı (E30-E90), EMC Manyetik Alan İzolasyon Koruması, Potansiyel Dengelemesi ve Ek elemanı gerektirmeyen montaj özelliği vb. gibi değerlere önem veren nitelikli kablo tavası üreticileri mevcuttur.

Elektrik enerjisinin kullanılması gereken alanlara göre projelendirmesini gerçekleştirerek anahtar telim elektrik sisteminin tüm yapısını ortaya çıkartır, sahada kurulumunu tamamlar ve devreye alır. Bundan sonra 7/24 bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirir. Endüstriyel işletmeler, yaşam alanları, sağlık kuruluşları, okul ve alışveriş merkezleri gibi enerji ihtiyacının sürekli olduğu alanlarda taahhüt hizmeti kapsamında keşif ile başlayan süreci as-built proje çizimi ve sahada sürekli keşif ile devam ettirerek yönetmekteyiz.

Elektrik konusunda iç tesisat, arıza, teknik bakım için bizim deneyimli kadromuzdan faydalanmanız sizin kesenizi hem de eşyalarınızı korumaya alacaktır.  Özellikle mühendis kalitesiyle AG-OG projelerinizde yada villa ev gibi iç tesisat işlerinizde anahtar, prizine, enerji kablolarına kadar hatta evinizde ki avizelerin montajına kadar detaylı çalışma için ücretsiz teklif formumuzu doldurarak ya da bize iletişim numaramızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz. Kayseri tadilat ve taahhüt alanında artık kaliteyi tercih ediyor. Altyapı ve elektrik tesisatında kullandığımız ürün grupları: noas, samsung,schneider, hes kablo ,hcs, cata, elbi, viko, erka,siemens,ovivo, mutlusan, günsan, hasçelik