Kayseri hırsız alarm sistemlerinde en iyi fiyat kaliteyi sunabileceğimize inanıyoruz. Siz evde yokken alarm sistemlerinizle eviniz güvenlik altında olabilir ve uzaktan kontrol edilebilir
Hırsız Alarm Sistemleri Nasıl Çalışır?
Günümüz dünyasında giderek artış gösteren hırsızlık olaylarında yaşanan tehlikeler, alarm sistemleri sayesinde en aza indirilmektedir. Özellikle hırsız kameraları, soygun oranlarında büyük bir düşüş yaşanmasını sağlamakta ve sizi olası risklerden korumaktadır. Bu kameralar ev ya da ofis ortamını, hem iç hem de dış mekan olarak koruma altına almaktadır.
Hırsızlık, kaza vb. durumlarda kimlik tespitine kadar yardımcı olan kameralar, çevrenizde gelişen olaylara dahil olduğu için dış mekanda kullanıma oldukça uygundur. Benzer şekilde iç mekanlarda da kullanılabilen hırsız alarm sistemleri, gözden kaçan noktalar için detaylı bir tasarıma sahiptir. Bu sayede ev veya ofisinizde huzurlu bir ortam yaratmanızı sağlar.
Alacağınız kameraların görüntü kalitesi, tercih yapacağınız modele göre farklılık gösterecektir. Bazı kameralar yüksek kalite standartlarına sahip olmakta ve bu sayede parayı, hatta plakayı bile okuyabilmektedir. Bazı modellerin ise gece görüşleri bulunmaktadır.

Alarm sistemleri pratik bir menüye sahip olmakla beraber, kullanım şekli de basit ve Türkçe’dir. IP kamera desteği kendiliğinden yer alan analog kameralar, sabit IP gerektirmemektedir. Eğer kullanıcı olarak tercihiniz görüntü yedekleme sisteminden yanaysa, HD görüntü sunan modellerle ilgilenmeniz en doğrusu olacaktır. Bu sayede anlık takip edebilir ve İnternet üzerinden kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hırsız alarm sistemleri üzerinde kayıt silme opsiyonu bulunmaktadır. Ek olarak 4 ayrı ses girişi bulunan bu ekipmanlar sayesinde istediğiniz kaydı bilgisayara ya da telefona kaydetmeniz mümkündür.

Alarm Sistemleri Nelerdir? Alarm Sistemlerinin Çalışma Prensibi Nedir?
Günümüz dünyasında gelişen teknolojiyle beraber alarm sistemleri de kullanıldığı alana göre farklılaşmıştır. Ev ve ofislerin yanı sıra, artık tüm mekanlarda kullanılan güvenlik ürünleri yüksek düzeyde koruma sağlamaktadır. Sadece yangın gibi felaketlerde değil, gaz kaçağı, hırsızlık ya da su baskınları gibi durumların da önüne geçmektedir.
İç ve dış mekanlar için kurulan alarm sistemleri, ihtiyaçlarınıza göre geliştirilmiştir. Bu anlamda etkili çözümler sağlayarak tehlike arz eden olaylarda kendini göstermektedir. Güvenlik sistemleri içinde en dikkat çekici ürünler kameralar ve sinyalizasyon ekipmanları olmaktadır.
İster bireysel ister kurumsal olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler, tehdit anında harekete geçer ve acil müdahaleler için gerekli ikazlarda bulunur. Alarm sistemleri oldukça gelişmiş bir elektronik düzeneğe sahiptir. Bu sebeple kendinizi rahatlıkla emniyette hissedebilirsiniz.
Bebeğiniz içeride kilitli kalmış olabilir ya da ocağınızda yemek unutmuş olabilirsiniz. Bu tür acil durumlarda yaşanabilecek tehlikeli durumların önüne geçen sinyalizasyon ürünleri sayesinde anında müdahale sağlanmaktadır.
Panik butonu adı verilen ve mobil cihazlar üzerinden de kullanılabilen bu güvenlik hizmeti sayesinde anlık olarak merkeze haber gönderebilirsiniz. Alarm sistemleri hakkında bilgi edinen ve deneyimleyen pek çok kullanıcı, bu ürünleri güvenle kullanmaktadır. Ayrıca kolay bir kurulumu olmakla beraber size rahat bir ortam yaratmaktadır.

Ev, işyeri, fabrikalarınızda uzaktan kontrol edilebilen duman gaz kaçağı, su basması, tıbbi alarm, panik alarmı gibi ek olarak entegre ile bütün sistemi tek bir yerden kontrol edilebilen sistemlerimiz AHM ile direk polise haber verebilmesi gibi özellikleri mevcuttur. Gsm modül özelliği ek olarak mevcuttur. Sistemlerimiz gelişmiş hayvan algılamayan pır dedektörleri ile güçlü siren ve bazı modellerimizde uzaktan kumanda ile kontrol sağlayabilmekteyiz. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif desteğimizden faydalanmak için irtibat numaramızı yada teklif formumuzu sitemiz üzerinden doldurarak randevu ve bilgi alabilirsiniz. Kullandığımız markalar: opax , teknim,wisetech , dsc, neutron , paradox, prosec markalarıdır.