Güvenlik kamerası için Kayseri kamera sistemlerinde profesyonel olarak ilk sıralarda yer almaktayız. Kayseri IP kameraların kurulumu ve Kayseri güvenlik sistemlerinde kamera montajında fiyat kalite olarak en iyi seçenekleri bizden alabilirsiniz

Kapalı Devre Kamera Sistemleri CCTV, aracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletildiği sisteme verilen isimdir. CCTV açılımı, “Kapalı Devre Televizyon” anlamına gelen “Close Circuit TeleVision” kavramından türetilmiştir. Televizyon sisteminden farklı olarak CCTV, bir merkezden geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine belli bir alandaki görüntüyü izleme sistemi olarak tanımlanabilir. Günümüzde CCTV, genellikle güvenlik amaçlı kullanılmasının yanında trafik kontrolü, tehlikeli bölgelerin izlenmesinde de kullanılabilmektedir.

IP kameraların çalışma sistemi, temel olarak yakaladığı görüntüyü kullanıcıya anlık olarak iletmektir. Bu iletimde öncelikle ip kameranın lens ve sensörlerinde oluşan görüntü elektrik sinyaline çevrilir. Bu elektrik sinyali, ip kameranın içinde dahili olarak bulunan işlemciye iletilir. İşlemci analog olan bu elektrik sinyalini dijital sinyale dönüştürür. Dijital sinyal, kayıt altına alınabileceği gibi kameraya dahili veya harici olarak bağlı network, ftp server, web server, smtp client üzerinden yayınlanması da mümkündür.

IP Kamera Faydaları:
• Çalışması için kart, kayıt cihazı vb. çeşitli aparatlara gerek duymayan ileri kamera teknolojisidir.
• Internet ve network üzerinden doğrudan (arada kayıt cihazı olmadan) erişim sağlanabilir.
• IP kameralar üzerinden gelen görüntü ve ses anlık olarak masaüstü / dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan izlenebilmektedir.
• IP kameralar, programlanabilir bir yapıya sahip olduklarından görüntü depolama, hareket algılama, alarm yönetimi (hırsız, yangın vb.) gibi fonksiyonlara sahiptir.
• Akıllı içerik analizleri sayesinde (yüz tanıma, plaka tanıma, sınır ihlali, bölge ihlali, kameraya sabotaj, termal kontrol vb..) bir çok ilave özelliği destekleyebilmektedir

Bu özellikleri yanı sıra, kurumların işletme ve bakım maliyetlerinin düşük olması, basit bir ara yüze sahip olması, genişlemeye ve programlamaya uygun bir yapısı olması nedeniyle ip kameralar günümüzde daha çok tercih edilmektedir.

CCTV (Kapalı devre Kamera )sistemlerimiz Ahd kamera, wifi kamera, mobil kamera sistemleri ve IP kamera sistemi üzerinedir.En düşük çözünürlüğümüz hd kalite de yani: 2 megapiksel kameramızdır. Çözünürlükte:2mp, 3mp,4mp,5mp,6mp,8mp,12mp ve 16mp seçeneklerimiz de mevcuttur. Ip kameralarımızda Yüz tanıma, bildirim mevcuttur, bazı özel projeli kameralarımızda kişi sayımı, plaka tanıma, solar kamera ve termal kameralarımızda vardır. Ahd kameralarımızda ise bildirim(videolu yada resimli) mevcuttur. Bütün kameralarımız gece görüşlü ve cep telefonundan izlenebilme özelliğine sahiptir. Bina kamera sistemi, tarlalarınıza kamera, besicilik, okul kamera sistemi, fabrikanıza ve iş yerinize kamera sistemi kurmak için ücretsiz teklif formumuzu doldurarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca sahte kameralarımızda mevcuttur. Bütün fiyatlarımız anahtar teslimdir. Ayrıca Kamera,ptz kamera,speeddome kamera, bullet kamera, dome kamera, xvr, nvr, dvr kayıt cihazı, harddisk ,kamera kablosu,buat satışımızda mevcuttur büromuzdan 2 gün öncesinden istenilen modeli ayırt etmeniz gerekmektedir. Kullanılan markalarımız: hikvision, dahua, hilook, cenova, Neutron, retro, LG,samsung, siemens, axis,uniwiev, tiandy, canon, bosch, ttech, ahdip, beylerbeyi markaları mevcuttur.