Merkezi Uydu Sistemleri
Çanak anten, arıza, bakım, hat çekimi, sinyal güçlendirme dahil en baştan bina teslim projeli yahut bireysel bütün projeler yapılır.
CCTV / IP Kamera sistemleri
IP ve ANALOG kamera, ptz, mobese kamerası kurulumu ayrıca termal kamera, kişi sayılımı, hat ihlali belirleme gibi çalışmalarda uzman ayrıca projeli yerlerde en iyi fiyat kalitede garantili ürünlerimiz için muhakkak bize ulaşın, Not: Bütün kameralarımız gece görüşlü ve internetten izlemeye müsaittir.
Elektrik ve İç Tesisat
Anahtar, priz kablo çekimi dahil fabrika, bina, dükkân, villalara anahtar teslim bütün elektrik işleri kaliteli ve garantili hizmetle yapılır.
Akıllı Ev Sistemleri
Oturduğunuz yerden aydınlatmalardan, prize akıllı ev kilitlerine kadar evinizde ki bütün elektrikli ürünleri telefonla parmak izi yahut oturduğunuz yerden yönetmek için bize ulasın.
Entegre Bina Yönetim Sistemleri
Bütün binanız tek tuşla yönetilsin ve hep bir uyum içerisinde maddi olarak da kazanç sağlayabileceğiniz gelişmiş sistemler.
Geçiş kontrol sistemleri
Kartlı ve harekete duyarlı bütün geçiş sistemleri
Seslendirme ve acil ananons
Projeli yada bireysel sistemler için profesyonel kurulum
Kurumsal Data ve Network Sistemleri
Access point,fiber, patch panel,router, Switch ve modemleri kullanabileceğimiz profesyonel çözümler sunabiliriz
Yangın Algılama
Dedektör, gaz ve duman dedektörleri Yönetme bildirim ve entegre sistemler
Hırsız Algılama
Hırsız algılama sistemlerinde hayvan algıalamayan pır dedektörleri ile gelişmiş panellerimizle butun sisteminizi telefonunuzdan yönetmek istemez misiniz ? Yıllık ücret vermeden anahtar teslim
Görüntülü ve Sesli Diafon
Gelişmiş panellerle kameranızı dahi diafonlarımızdan yonetebilirsınız istersenız kesenıze uygun çözümler
Aydınlatma
Projektör, led bar, led bütün aydınlatma çözümleriniz Akıllı sistem ile telefondan aydınlatmalarınızı yonetebilirsınız
Markalar
Eviçi, apartman, çiftlik, işyeri, okul ve fabrikalarınız için tavsiye ettiğimiz kablolu veya kablosuz (wifi) kamera sistemlerimiz: hikvision, dahua, hilook, cenova,Neutron, retro, LG,samsung, siemens, axis,uniwiev yangın algılama sistemleriniz; sens, bosch, teletek, teknim hırsız alarm sistemlerimiz;opax, teknim,wisetech, dsc,neutron elektrik ve altyapı tesisat için;noas, samsung,schneider, hes,hcs, cata, elbi,viko, erka,siemens,ovivo, mutlusan, günsan diafon için; simge, audio,layt telefon ve haberleşme için;karel, alcatel merkezi uydu sistemleri için; next nextstar, botech, wellbox yazılım için: akınsoft ürünleri kullanılmaktadır. Not: Bireysel oladak Kayseri ve çevresinde(Yozgat, Niğde, Nevşehir, Kırşehir ve Sivas) projeli olarak ise hem zayıf akım da hemde kuvvetli akım da bütün Türkiye hatta yurtdışında bile çalışabilmekteyiz